• 2015/2016

• FUTBALOVÝ TURNAJ

Dňa 19.5. 2016 sa v obci Čaradice konal 9. ročník futbalového turnaja málotriednych škôl. Dávid Kazík, Adrián Gálik, Timotej Ondrejka, Nikolas Ondrejka, Alex Radobický, Samuel Koprda a Tobias Biely vyhrali všetky zápasy a získali 1. miesto pre našu školu. Ďakujeme chlapcom za výbornú reprezentáciu a blahoželáme k úspechu!

SVETOVÝ DEŇ ATLETIKY

Dňa 5. mája 2016 sa konali atletické preteky na štadióne v Zlatých moravciach. Druhého ročníka tejto súťaže sa zúčastnili aj žiaci z našej školy. Osemčlenné družstvo pod vedením pani učiteľky Judinovej zvládlo všetky disciplíny. Ak keď sa nám nepodarilo získať medailu, žiaci zažili deň plný súťaženia, športu a radosti. Veľmi ich potešili diplomy a sladké odmeny.

MATEMATICKÝ KLOKAN

Dňa 21. marca 2016 sa žiaci našej školy prvýkrát zapojili do najväčšej medzinárodnej matematickej súťaže, v ktorej tento rok súťažilo 55863 žiakov a študentov. Z trinástich žiakov sa školským šampiónom stala žiačka 4. ročníka Paula Partlová. Úspešnými riešiteľmi boli prváci: Miško Švolík, Aďko Gálik a Dávidko Kazík. Blahoželáme a prajeme veľa správne vyriešených matematických úloh! Zároveň ďakujeme sponzorovi, ktorý zaplatil štartovné za žiakov.

ZBER PAPIERA

Vyhodnotenie zberu papiera si môžete pozrieť v nasledujúcom dokumente:vyhodnotenie_zberu_2015.docx

HVIEZDOSLAVOV KUBÍN - obvodné kolo

Žiak Samko Koprda, ktorý vyhral 1. miesto v školskom kole recitačnej súťaže, nás reprezentoval v obvodnom kole Hviezdoslavovho Kubína v Zlatých Moravciach. Ďakujeme mu za reprezentáciu školy.

PYTAGORIÁDA - obvodné kolo

Dňa 8.3.2016 našu školu reprezentovali v matematickej súťaži žiačky štvrtého ročníka S. Lukáčová a K. Švolíková, ktoré boli úspešnými riešiteľkami školského kola Pytagoriády. Ďakujem im za reprezentáciu.

VŠETKOVEDKO

Prvý rok sa druháci a štvrtáci z našej školy zapojili do celoslovenskej vedomostnej súťaže VŠETKOVEDKO, kde ukázali, čo všetko vedia o svete okolo seba. O titul VŠETKOVEDKO doteraz zabojovalo 47000 detí zo Slovenska. Tento rok sa k nim pridalo 8 žiakov: T. Kováč, T. Ondrejka, L. Mašírová, S. Rajnohová, P. Partlová, K. Švolíková, S. Lukáčová a S. Koprda. Ďakujeme sponzorovi, ktorý zaplatil štartovné za žiakov. Budeme čakať na výsledky, ktoré zverejníme v januári na stránke školy. Viac sa môžete dozvedieť na : http://vsetkovedko.sk/

SÚŤAŽ O NAJKRAJŠIE JABLKO

Pri príležitosti svetového dňa jablka, ktorý sme si tento rok pripomenuli 21. októbra 2015, sa konala aj súťaž o najkrajšie jablko. Porota mala náročnú úlohu, ale napokon sa dohodla na nasledovnom poradí: 1.miesto - Vaneska Dubajová, 2.miesto - Tobias Biely a 3.miesto - Tomáško Kováč.