• Školský rok 2013/2014

Nový školský rok 2013/2014

Slávnostné otvorenie školského roka 2013/2014 bude v pondelok 2.9.2013 o 8,00 hod. na školskom dvore. O 9,00 hod. ideme spoločne do kostola na svätú omšu. Po sv. omši žiaci odchádzajú domov, pretože v ŠKD nie je prevádzka. V utorok 3.9.2013 sa vyučuje už podľa rozvrhu. Všetkým prajeme úspešný rok 2013/2014.

• Okresná súťaž Družstiev mladých zdravotníkov

Dňa 25.3.2014 sa naši žiaci zúčastnili okresnej súťaže Družstiev mladých zdravotníkov v Zlatých Moravciach ,kde získali pekné 2. miesto. Družstvo tvorili žiaci 4. ročníka: Adela Ondrejmišková, Lucia Obertová, Sofia Ondriašová, Adrián Ondrejka a Marko Siklienka. Víťazom blahoželáme.

• Hviezdoslavov Kubín - školské kolo

10.2.2014 sa konalo školské kolo Hviezdoslavovho Kubína.

Dňa 22.1. 2014 sa v našej škole uskutočnil zápis do 1. ročníka.

Do galérie Mesiac úcty k starším boli pridané fotografie.

K mesiacu úcty k starším naši žiaci vystúpili s pásmom piesní a tančekov v DSS v Machulinciach. Na záver odovzdali každému starčekovi malý darček, ktorý si pripravili v ŠKD.

• Jesenné prázdniny

Jesenné prázdniny sa začínajú v stredu 30. októbra  a končia 1.novenbra 2013. Vyučovanie pokračuje v pondelok 4. novembra 2013.

• Záložka do knihy

Naša škola sa zapojila do 4. ročníka česko-slovenského projektu Záložka do knihy spája školy : Namaľuj mi svojho obľúbeného literárného hrdinu. Svojim novým kamarátom, zo ZŠ Plavecký Mikuláš, sme poslali záložky so svojou obľúbenou literárnou postavou. Aj naši žiaci sa potešili záložkám od nových priateľov a vyjadrili svoje úprimné : Ďakujeme.

• Svetská krása

V piatok 25.10.2013 sme navštívili divadelné predstavenie Svetská krása v Starom divadle v Nitre, ktoré bolo zahrané na vysokej úrovni. Predstavenie sa nám veľmi páčilo. Potom sme si prezreli aj našu krásnu Nitru a jej podhradie. / Foto /